Titles you rated
Cobain: Montage of HeckRated ★ 5.0
TimecrimesRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Video Games: The MovieRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The InterviewRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
The Rise and Rise of BitcoinRated ★ 3.5
Ride AlongRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0