Movies
Ratings
79
CliffhangerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Real: The MovieRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
GoldfingerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0