Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
GeniusRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0