Movies
Ratings
405
The IrishmanRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Titanic 2Rated ★ 0.5
HornsRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Body PartsRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 3.0
Pet SemataryRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Return of the Living Dead Part IIRated ★ 3.5
Class of 1999Rated ★ 2.5
DarkmanRated ★ 3.5
They LiveRated ★ 3.5
Night of the CreepsRated ★ 3.0
Graveyard ShiftRated ★ 2.0