Titles you rated
SphereRated ★ 5.0
Dark CityRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The CrowRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0