Titles you rated
Cinderella at 2amRated ★ 0.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
Check-in HanyangRated ★ 1.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 1.0
Study GroupRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
To the MoonRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Always HomeRated ★ 1.5