Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0