Movies
Ratings
72
UnderwaterRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0