Titles you rated
PolarRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 2.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
BurntRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5