Series
Ratings
160
The MentalistRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0- Flesh and BoneRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 4.5