Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Berlin AlexanderplatzRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 3.0- LarvaRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0