Titles you rated
WildRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5