Titles you rated
Superman IIRated ★ 5.0
GamerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
DoomRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
For Your Eyes OnlyRated ★ 4.0
The Accidental SpyRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0