Titles you rated
NanaRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0