Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0