Movies
Ratings
83
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0