Titles you rated
My DearestRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
Again My LifeRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5