Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0