Titles you rated
Tony TakitaniRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5