Movies
Ratings
750
KOKUHORated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.0