Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0