Titles you rated
Revue StarlightRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
SarazanmaiRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0