Series
Ratings
311
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 4.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5- Burn to WinRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0