Titles you rated
District B13Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0