Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
School of RockRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5