Titles you rated
Doona!Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Roppongi ClassRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
My Holo LoveRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0