Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5