Series
Ratings
80
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- HelixRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Z NationRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0