Movies
Ratings
251
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0- RedRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
GoldfingerRated ★ 3.0