Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
TransformersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 2.0