Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5