Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5