Movies
Ratings
226
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0