Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0