Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Night FishingRated ★ 2.0
StreamingRated ★ 1.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0