Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0