Series
Ratings
108
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 2.5
Not OthersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0