Titles you rated
VivariumRated ★ 1.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0- 실리카겔 <파워 앙드레 99>Rated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Superpower GirlRated ★ 3.0
CicadaRated ★ 3.0
Noodle FishRated ★ 5.0