Titles you rated
BANANA FISHRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
God's Favorite IdiotRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0