Titles you rated
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The CondemnedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0