Movies
Ratings
251
HelplessRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5