Movies
Ratings
168
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0