Movies
Ratings
647
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NopeRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 0.5
Sweet & SourRated ★ 1.5
The High NoteRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0