Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0- 모래는 멈추지 않아Rated ★ 1.0
- Woori's TomorrowRated ★ 2.5
- Love VillainRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- DreamfallRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
JesusRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0