Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
UpRated ★ 1.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 1.0