Movies
Ratings
185
I am the Secret in Your HeartRated ★ 1.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0