Titles you rated
Cinderella ClosetRated ★ 2.0- Triad PrincessRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 1.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
I-LANDRated ★ 4.0
Love RevolutionRated ★ 2.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 4.0