Titles you rated
People and MeatRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
LeeRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0