Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0