Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Bunker GameRated ★ 1.0
Funny GamesRated ★ 1.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5